iON BatteryTimer

iON BatteryTimer (S60 3rd) 1.02

Zobacz moc swojej baterii

iON BatteryTimer to narzędzie pozwalające na dokładną kontrolę stanu baterii telefonu. Dzięki tej aplikacji, co do minuty wiadomo kiedy telefon będzie potrzebował ładowarki. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo ładny interfejs
  • Dokładne i szczegółowe informacje

Wady

  • Długi czas zbierania informacji po pierwszym uruchomieniu
  • Program działa w tle obciążając telefon
  • Informacje podawane przez program nie są zbyt użyteczne
Więcej

Dobry
7

iON BatteryTimer to narzędzie pozwalające na dokładną kontrolę stanu baterii telefonu. Dzięki tej aplikacji, co do minuty wiadomo kiedy telefon będzie potrzebował ładowarki.

Dodatkowo iON BatteryTimer oferuje informacje o ogólnym stanie baterii, ilości przebytych cykli ładowania oraz wygaszacz ekranu wskazujący procentowy poziom naładowania akumulatora.

Niestety program wymaga dość długiego rozruchu - żeby zebrać informacje trzeba używać go przez jeden pełny cykl od naładowania do całkowitego rozładowania baterii telefonu. iON BatteryTimer działa w tle obciążając telefon. W rezultacie, za informację o czasie do rozładowania baterii płacimy jej szybszym zużyciem.

Jeśli masz obsesję na punkcie stanu baterii Twojego telefonu, polubisz ten ładny i szczegółowy program. W przeciwnym wypadku iON BatteryTimer to tylko niezbyt przydatny gadżet.

iON BatteryTimer

Download

iON BatteryTimer (S60 3rd) 1.02